Çıplak yatan erkek genç kızı azdırdı

Jeofizik mühendisi genç erkek yatağında çıplak halde uyurken davetsiz misafirin geldiğini fark eder. Halen gözleri kapalı halde uyuma numarası yaparak çıplak kızın yumuşak dokunuşlarını penisinde hisseder. Azmış haldeki genç kızın bacaklarını üzerine atarak makas gibi kavraması ile kalp atışları iyice hızlanır. Öylesine azgın olan kızı doyurmak için daha önce izlediği porno videolardan beğendiği pozisyonları kafasında sıralar. Vesace markasının erkekler için özel olarak ürettiği boxer altında irileşmeye başlayan yarağını eline alarak başını emmesiyle karşılık verip götüne uzanır. Ufak ama şekilli seksi götü parmaklarını geçirip kendine doğru çeken mühendis genç aklındaki seks pozisyonu için güzel kızı domaltır. Yatağa yapılan ziyaretin karşılığını en iyi şekilde vermek için hem kendinin hem de genç kız için ilk olan anal seks denemesini yapar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Erkeğin yerinde olmayı hayal edeyim dedim yine boşalacak hale geldim. Ne kadar şanslı erkekler var kısmet ayaklarına kadar geliyor. Çıplak yatsın yeterli bir deli dumrul gibi sokaklarda dört dönüyoruz.

  • avatar

   Bazen dolaşmak iyidir en azından seçenekleri görüyorsun. Yoksa bir kadına sap olur kalırsın.

   • avatar

    Farklı açıdan yaklaşmışsın ama nerelerde takılıyorsun söylersen daha açıklayıcı olur. Koca Türkiyede seni nerede bulacağız.