Çekik gözlü komşusu bilgisayardaki erotik filmleri gördü

Zenci adam kendi evinde işleriyle ilgilenirken yoğun bir şekilde çalışarak bu durumdan oldukça bunalıyor. Bu durumdan oldukça rahatsız olan zenci adamın kapısından içeriye karşı komşusu olan hemşire geliyor. Asyalı şişman hemşire zenci olgun adamın çok yorulduğunu düşünerek ona destek vermek istediğini söylüyor. Elindeki bilgisayarı alan asyalı çekik gözlü hafif etine dolgun hemşire zenci adamın bilgisayarını karıştırırken karşısına bir çok erotik film çıkıyor. Gözlerine inanamayan kadın zenci komşusunun erotik filmlere meraklı olduğunun farkına vararak hemen onun gelmesini bekliyor.

Çekik gözlü kadın zenci adamın gelmesiyle bilgisayar içerisindeki erotik filmleri gördüğünü söyleyerek onu tahrik etmeye çalışıyor. Hemşire kadının kendisine karşı yakın tavırları sonrasında çılgına dönen zenci adam artık ona karşı dayanamıyor hemen karşılık vererek sevişmeye başlıyorlar. Hemşire kadının zenci komşusunun büyük göğüslerine doğru bakarak onları yalamak istediğini söylemesi üzerine ateşli kadın hemen adamın üzerine atlıyor. Dışarı çıkardığı penise mastürbasyon yaparken çekik gözlü kadının ona domalıp ellemesine izin veriyor ama kendisi bu dokunuşlar sonrasında azdığını itiraf ediyor.

Hemen zenci komşusunun penisini dudakları arasına alan olgun kadın siyah koltukta onunla tutkulu pozisyonlarda sıcak bir pozisyonda ilişkiye giriyorlar. Sert bir şekilde çekik gözlü hemşire kadını siken zenci adam komşusunun bu şekilde ateşli olduğunu daha önceden düşünemiyordu.

Kategoriler:

Asyalı, Hardcore, Zenci

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Nedim 4 sene önce

  Kadının büyük götüne bayıldım böylesi asyalı kadınları seviyorum aynı pozisyonda ben olmayı isterdim.

 • avatar
  Gürkan 4 sene önce

  Kadının götüne bayıldım o benim sikimin üzerine otursa bir hafta kendisine gelemez.

  • avatar
   Öykü 4 sene önce

   Bayım sikiş konusunda bayağı iyiyiz galiba başkasının sikini görmeyen kendi sikini piyade tüfeği zannedermiş sonra şok olma her kadın bir değildir.