Veda partisinde tek erkek tüm kızları toplu sınırsız sikti

Bekarlığa veda partisi düzenleyen kadınlar burada unutulmayacak sahneleri yaşatacakları bir filme imza atıyorlar. Bir evde toplanan genç ve orta yaşlı kadınlar önce müzik eşliğinde dans ederek kendilerinden geçiyorlar. Amatör olarak çektikleri filmde kızlar hemen yavaş hareketlerle dans ederek soyunarak hepsi iç çamaşırlarıyla kalıyorlar. Orta yaşlı kadınların daha rahat hareketler sergiledikleri belli oluyor. Bir süre sonra kadınların hepsinin çıplak kalmasıyla aralarına bir tek erkek çıplak olarak geliyor. Koltukta hemen bu kadınların hepsi onun başına üşüşüyorlar. Lezbiyen olduklarını itiraf eden kadınlar kendilerini yalamayı ihmal etmiyorlar.

Sırasıyla kadınlar onun penisini yalamaya ve sakso çekmeye başlıyorlar. Sırayı çok iyi şekilde kullanan azgın kızlar tek erkeğin olması onunla toplu bir sikiş yaşamaları onlar için unutulmaz bir bekarlığa veda partisi olacaktır. Bir süre sonra ise diğer bayanlar kendilerini öperek lezbiyen sevişmelere de imza atıyorlar. Bu kadınların arasında kalmaktan oldukça hoşlanan genç adam ise tepkisiz bir şekilde kalıyor kadınların işini bitirmelerini bekliyor. Uzun süren yalamalar sonrasında çıplak kadınları toplu bir şekilde sikecek olan adam hemen onları orada bulunan kanepe tarzı bir şeyde domaltarak arkalarına girip çıkarak hızlı hareketlerle pompalıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Bu kızların arasında ben olsam sanırım sabaha kadar perişan olurum bu kızların veda partisinde bir erkek daha olmalıydı toplu bir şekilde kızları sikmesi çok tecrübeli olduğunu gösteriyor.

 • avatar
  Ferman 4 yıl önce

  Tek erkeğin yerinde ben olmak isterdim bu tüm kızların hepsinin içinden geçerdim.

 • avatar

  Şahsen ben atıp tutmayacam bu kadar kadın arasında perişan olurum iki tane olsa neyse bu yabancılar veda partisini fazla abartmışlar.

 • avatar
  Boksör 4 yıl önce

  Kızlar on numara onların arasında olsam hepsiyle tek başıma mücadele edebilirim kendime güvenim tamdır.

  • avatar

   Bekar değilsin bence çünkü bekarların konuşmalarını az çok bilirim bir tanesini seçer onun üzerinden konuşurlar tatmin ederim falan diyerek.

 • avatar

  Tam benlik bir parti bende orada olsam ne vardı yani çok azdım böyle kadınların hepsini aynı anda sikebilecek kabiliyetim var.