Azgın sarışın sevişmek istemeyen adamı zorladı

Sarışın kadın kendisinden uzak durmaya çalışan adamla yakınlaşmayı çok istiyordur. Onun evli olduğunu bildiği halde rahatsızlığını bahane ederek evine çağırır. Özel seks günlerinde kullandığı mavi ipli tangasını giyerek hazırlanır. Tutucu aile kızları gibi giyinerek içindeki ateşi saklamaya çalışırken başarılı da olur. Adamı evinde gecelemeye ikna ederek yatak odasının yanında bir oda ayarlar. Adam uyumak için odasına gittiğinde sarışın hatunun planı kusursuz olarak işlemiştir.

İş artık sarışın kadının soyunarak adamın odasına gitmekte son bulacaktır. Büyük bir ümitle adamın odasına girdiğinde şortunun altında kocaman yarağının dikelmiş halde olduğunu görür. Özlemini yaşadığı yarağın tadına bakmak için adamın üzerine gider. Geri adım atarak evli olduğunu söyleyerek uzak durmaya çalışan erkeğin üstüne giderek sikini yerinden çıkarır. Ateşini söndürmeden hiçbir yere gidemeyeceğini söyleyerek önce ağız dolusu oral seks yapar sonrasında ise içinin derinliklerine sokarak rahatlamaya çalışır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  İdris 3 sene önce

  Azgın sarışın keşke beni zorlasa hemen onunla birlikte olurum.

 • avatar
  Berfin 3 sene önce

  Başlarda biraz uzak dursa da karşı konulamaz bir seks ateşi var kadında. Bunu görmek için bayağı seks yapmanız gerekir gençler hemen nereden anladın demeyin.

  • avatar
   Ahmetcan 3 sene önce

   Deneyimlerini konuşturan bir bayan arkadaşımız daha. İş icraata gelince sus pus oluyorsunuz. Sonra ben porno filmlerden daha iyi seks yaparım diye hava atıyorsunuz. Berfin biraz ufak at bence.