Ateşli dul kadın tamirci adamla tuvalette ilişkiye girdi

Ateşli kadın aracının bozulmasıyla büyük sıkıntıya giriyor. Bir an önce çıkarması için tamirci olan adama sürekli baskı yapıyor. Ara bir yanına kadar giderek teslim süresini kısaltmak için psikolojik baskının yanında güzelliğini de kullanmaya çalışıyor. Her şeyden önce seksi memelerine takılan tamirci adam ise kadın için elinden gelen her şeyi yaptığı gibi ona gayet naif davranıyor. Son görüşmelerinde imkansızı zorlayan dul kadını ofisine alıyor. Özel görüşmeleri sırasında yine büyük göğüslerini ön plana süren azgın dul kadının tuvaleti sorması ile yerinden kalkarak ona gösteriyor.

Bu arada iş tulumunun altından kalkmış olan yarağı da dimdik halde çadırı kurarak belirgin hale geliyor. Bu denli azmışken dul kadından istediğini alacağını düşünüyor. Araba tamircisi adam kilidi çalışmayan tuvaletin başında bir başkası tarafından rahatsız edilmesin diye nöbet tutarken içeriden gelen inleme seslerini duyuyor. Kendini tatmin etmeye çalışan azgın dulu kapıyı açarak yarı çıplak halde görünce kendisi de içeri girip sertleşmiş yarağını emdirip sonra domaltarak beceriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Ceceli 4 yıl önce

    Karı tam anlamıyla azgın, sanayinin içerisinde böyle dul hatunlar dolaşsın okumaya ne gerek var. Her türlü tatmin olurum ben.

  • avatar
    Behzat 4 yıl önce

    Kadının yuvarlak dolgun götüne benim yarak zor girer.