Arkadaşının üniversiteli kız kardeşi ile ilk anal deneyim

Yakışıklı delikanlı erkek arkadaşının üniversitede okuyan kız kardeşine özel ders vermeye başlamıştır. Birlikte ders vermek amaçlı uzun zaman geçirince haliyle samimiyet derecesi de bir hayli artmıştır. Genç kızın yatak odasına başladıkları dersler daha erotik hale gelmeye başlayınca kızdaki değişimler de dikkatini çeker. Daha önceleri daha mütevazi giyinen üniversiteli kızın artık yanında iç çamaşırı bile giymemesi genç delikanlıyı iyice azdırmıştır.

Yine genç kızın evine en etkileyici erkek parfümlerini sıkarak giren genç adam yatak üzerinde ders anlatmaya başlar. Başlarda sadece bacaklarının temasını sürdüren kızın giderek dozu artırıp kucağına kadar yaklaşması sabrını da zorlamıştır. Artık dayanacak hali kalmayınca güzel kızın bacaklarını okşayıp tişörtünden belirginleşen ufak meme uçlarını avuçlar. Deneyimlerine dayanan kızın etkileyici ön sevişmesinin ardından yatağına yatırır. Daha öncede böyle ilişkiler yaşamış olmasına rağmen bu kızın ateşi adamı tahrik eder. Onun üzerine abanarak penisini deliğine sokması büyük bir zafer kazanmış edası verse de götünden de anal olarak sikerek asıl amacına ulaşır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Üniversite yıllarıma atıfta bulunmak istiyor gibiyim. Yaşadığım cinsel ilişkilerin büyük çoğunluğu altıma iç çamaşırı giymediğimden kaynaklanmıştı.

    • avatar

      Gençlik böyle işte yaptıkların sana çok özel anılar olarak kalıyor. Yapamadıkların da sonra keşkeler olarak dönüyor. Bayanlar canınız cinsel anlamda ne istiyorsa yardımcı olabilirim sonra pişmanlıklar yaşamayın.