Arkadaşının karısını çıplak halde yakaladı

Azgın adam yakın arkadaşının evini satmak istediğini söylemesinden sonra yardımcı olmak istiyor. Fotoğraflarını çekmek için geleceğini söylediğinde dışarıda olduğunu söyleyen erkek arkadaşı ısrarla eve geçmesini söylüyor. Eve geleceğini bilen orta yaşlardaki azgın kadın ise çıplak halde temizlik yapıyor. Kendine özel olarak hazırlandığını fark eden adam onun sıcak memelerini avuçlarına alarak boynundan öpmeye başlıyor. Kadınların zayıf noktalarını iyi tespit eden azgın adam arkadaşının azgın karısını baştan çıkarıyor. Temizliğe devam etmekte ısrarcı olan kadını koklayarak domaltıp saçlarından çekiştirerek penisini geçiriyor. İçinde kaybolan uzun yarağın etkisiyle kasılan vajinanın içine boşalana kadar sert biçimde sikiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Nusret 4 yıl önce

  Hatun çok iyi kimin olduğu çok önemli değil azmış yatakta tatmin olmayı bekliyor. Yapmamış olsaydı adama çok kızacaktım.

  • avatar

   İkisi de çok istekli olunca ortaya muhteşem bir porno video çıkmış. Kaliteli ve sınırsız şehvet ile izledim.

   • avatar

    Yılbaşında bende bu kadar azgın bir kadınla birlikte olmak istiyorum. En azından yılda bir kere bile olsa kaliteyi tadalım nasıl oluyormuş birazda biz mutlu olalım.