Arkadaşının ateşli sekreterini eve kapattı

Abazan adam en yakın arkadaşının büyük bir holdingde müdür olarak göreve başladığını öğrenir. Onun yanına gitmeden önce grand tuvalet giyinerek hazırlıklarını tamamlar. Odasına girmeye hazırlandığı sırada küt saçlı esmer sekreter kız beklemesini rica eder. Kibar ve tatlı bir görünümü olan kızdan oldukça çok etkilenmiştir. Bir süre sonra odadan çıkan kız gözlerinin içine bakarak odaya davet eder. Arkadaşı ile görüşürken bile azgın adamın aklı dışarıda karşılaştığı seksi sekreterde kalmıştır. Bir yolunu bularak onu yatağa atmayı düşünür.

Arkadaşı ile görüşmesi bittikten sonra kendi seks oyunlarına başlayan adam sekreter kızın masasına oturup onunla sohbet etmeye başlar. Vaktin ilerlemiş olmasına rağmen ağına düşürdüğü kız bırakıp gitmek istemez. Akşam yemeğine davet ederek yemek sonrası evine götürür. Arkadaşından daha hızlı davranan abazan adam genç sekreteri yatak odasına oturtarak siyah mini eteğini kaldırıp yalamaya başlar. Zevkten titreyen kızın topuklu ayakkabılarını omzuna atarak edep sınırlarını zorlayan sözcüklerle sikmeye başlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Emrah 3 sene önce

  Süper görünüyor onun bacak arasına girer sabahlara kadar abanmak isterdim.

  • avatar
   Aranjör 3 sene önce

   Kızın inleme seslerini duyarak boşalmaktan zevk alıyorum. Sekreter deyince zaten artık aklıma boş zamanlarında rahatlıkla seks yaptığım kızlardan başkası gelmiyor.