Kocasını çıplak gören kadın kendini tutamadı

İşten dönen kadın kocasının kendisinden önce gelerek duştan çıktığını görmüştür. Önünde sallanan iri yarağının ıslak halinden çok etkilenir. Hazır mis gibi kokan yarağı eline alarak kıyafetlerini bile değiştirmeden yere domalır. Dizlerinin üzerine çökerek eteğini beline kadar kaldırır. Kocasının ıslak sikini kırmızı külotunun kenarından içine yerleştirmesiyle inlemeye başlar. Giderek hızlanan adamın içine boşalmasına izin vermeyen azgın kadın sırtına damlayarak dökülen spermlerle duş almaya gider.

Kategoriler:

Hd Porno, Mobil, Şişman

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Aheste 3 sene önce

  Bende böyleyim erkekleri çıplak görünce bacak aramda hareketlenmeler başlıyor. Sulanıyor kendime hakim olamıyorum o anda illaki seks yapmak istiyorum.

  • avatar
   Gürkan 3 sene önce

   Normal doğanın kanunu bu seks yapmayı bazıları çok ayıplı bir hareket gibi gösteriyor. Nasıl erkekler kadınları çıplak halde görmek isterse kadınlar da bu duyguları yaşamak isterler çok normal. Daha başka duyguları da en içten yaşamak istersen ben hazırım canım.

  • avatar
   Davit 2 sene önce

   Durumun çok vahim. Acil tarafından kolunda çanta gibi taşıyabileceğin her anında yanında olacak erkeğe ihtiyacın var senin. Ben hazırım her daim seni tatmin etmek için.